HBO | GROUP

Oksimer Çapa
Responsive image

HBO Group, 1998 yılında Oksimer, 2001 yılında Hipermer özel hiperbarik oksijen tedavi merkezlerini bünyesinde barındırarak hizmet vermeye başlamıştır. Türkiye’nin her yerinden iyileşmeyen yarası, kemik iltihabı, diyabetik ayağı olan, ani işitme ve görme kaybı gelişen, soba-tüp gaz zehirlenmesi olan binlerce hastanın başvurduğu bir tedavi kurumudur. Ayrıca dalgıç muayenesi ve vurgun dâhil dalış hastalıkları nedeniyle başvuran profesyonel, amatör tüm dalgıçlara hizmet vermektedir.

Hasta takip ziyaretleri sırasında, güler yüzlü personel tıbbi bakım ve pansuman sağlar. Gerektiğinde lokal cerrahi müdahaleler ile tedavi hizmetleri sağlamak için danışman doktorlarla birlikte çalışır.

HBO Group bünyesinde yer alan Oksimer ve Hipermer hiperbarik oksijen tedavi merkezleri, birinci sınıf tedavi için Alman Haux-Life-Support GMBH firmasının, kalitesi uluslararası standartlarda kanıtlanmış olan Multiplace (10 4) insan basınç odasını kullanılır.

HBO Group, kurumsal yapısını güçlendirmek, hastalara günlük olarak sunduğu hizmetlerin kalitesini artırmak için, bilgi işlem altyapısı hipernet sistemini Oksimer ve Hipermer merkezlerinde devreye almıştır. SGK ile anlaşması bulunan Oksimer aynı zamanda birçok özel sağlık ve tamamlayıcı sağlık sigortası ile anlaşmalı olarak hizmet veriyor.

 

 

Foto Galeri
İletişim Bilgileri


Bootstrap Topkapı Mah. Tatlıpınar Cd. No: 11/A-B Şehremini Fatih/İstanbul

Bootstrap 90 212 632 71 71 - 0533 734 53 00

Bootstrap medokhiperbarik@gmail.com

x
Anladım