HBO | GROUP

Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir.

 

 

 

Hasta kaydı veya merkezlerimiz üzerindeki çeşitli form ve anketlerin doldurulması suretiyle üyelerin kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (isim-soy isim, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) merkezlerimiz tarafından işin doğası gereği toplanmaktadır.

 

 

 

Firmamız bazı dönemlerde ziyaretçilerine ve hastalarına kampanya bilgileri, yeni hizmetleri hakkında bilgiler, promosyon teklifleri gönderebilir. Hastalarımız bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi kaıyt olurken yapabilir, sonrasında giriş yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçimi değiştirilebilir ya da kendisine gelen bilgilendirme iletisindeki linkle bildirim yapabilir.

 

 

 

Merkezlerimiz üzerinden veya eposta ile gerçekleştirilen onay sürecinde, hastalarımız tarafından merkezlerimize elektronik ortamdan iletilen kişisel bilgiler, belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklanmayacaktır.

 

 

 

Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve verilen hizmet ile ilgili çıkabilecek sorunların veya uyuşmazlıkların hızla çözülmesi için, Firmamız, üyelerinin IP adresini kaydetmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

 

 

 

Firmamız, belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da, talep edilen bilgileri kendisi veya işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından doğrudan pazarlama yapmak amacıyla kullanabilir.  Kişisel bilgiler, gerektiğinde kullanıcıyla temas kurmak için de kullanılabilir. Firmamız tarafından talep edilen bilgiler veya kullanıcı tarafından sağlanan bilgiler veya Merkezlerimiz üzerinden yapılan işlemlerle ilgili bilgiler; Firmamız ve işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından, belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da, hastalarımızın kimliği ifşa edilmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında kullanılabilir.

 

 

 

Firmamız, gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

 

 

 

Şubelerimizde verilen tüm hizmetler Oksimer Sağlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti., Med-Ok Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Sağlık Hizmetleri ve Tic. Ltd. Şti., Hipermer Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. firmalarımıza aittir ve firmalarımız tarafından işletilir.

x
Anladım